Pimendavad kardinad

star

Pakume laias valikus pimendavaid kardinaid mille värvigammast leiab igaüks endale sobiva. Erinevate tekstuuride ja värvidega mängides täidavad pimendavad kardinad nii praktilist eesmärki, kui annavad igale interjöörile isikupära.

  • Sinu unekvaliteet paraneb
  • Takistavad valguskiirte langemist ekraanidele
  • Võimalik kasutada helisummutamise eesmärgil
  • Valikus poolpimendavad ja täispimendavad kangad

Millal valida pimendavad tekstiilkardinad?

Enamjaolt leiavad pimendavad kardinad omale koha just magamistoas. Kui oled üks paljudest, kellele meeldib magada pimedas ruumis, siis tekstiilist pimendused on loodud just Sulle! Tekstiilkardinate pimendav efekt saavutatakse tänu spetsiaalsele kangale, mis on piisavalt tihe, et valgus sellest läbi ei kumaks või on kanga tagumine külg spetsiaalse töötlusega.

Pimendavad kardinad täidavad praktilist eesmärki ka paljudel teistel juhtudel, kui magamistoas. Kuvariga töötades või telekat vaadates takistavad pimendused valguskiirte langemist ekraanidele ning saate segamatult töötada või lemmikseriaali nautida. Samuti saab koosoleku ruumides kasutada pimendusi helisummutamise eesmärgil.

Kõiki muid tekstiilkardinaid saame pimedavaks muuta kasutades voodrina pimeduskangast. Siin puhul on miinuseks aga kardinate puhastamine, mis võib olla keerulisem kuna kanga kogus ja raskus muutub liialt suureks. Anname tellimisel nõu, kuidas sellist olukorda vältida.

TIP

“Black-out” efekti saavutamisel tuleks jälgida, et kardin ulatuks maast laeni ja seinast seinani või võimalikult palju üle aknaava, et valgus ülalt, alt ega külgedelt siiski tuppa ei paistaks.
Samuti juhime tähelepanu kardinapaela valikule, mida suurema voldiga kardinad seda rohkem paistab ülevalt siini ja kanga vahelt valgus tuppa. Siinkohal aitavad meie disainerid teil kõige parema lahenduseni jõuda, et just Teie vajadused oleksid täidetud.