Reeda Kardinate lugu

ico Meist

Reeda Kardinad & Disain on pika ajalooga pereettevõte, kus tänaseks päevaks tegutseb juba kolm põlvkonda ettevõtlike naisi.

Miks me selle ettevõtte lõime? Vastus on lihtne – me soovisime kõigile Eesti inimestele pakkuda võimalust oma kodu dekoreerida rätsepatööna valminud aknakatete ja kodutekstiiliga. 1992 aastal alustasime selle visiooni elluviimisega ning oleme vanim aknakatete ja kodutekstiili maaletoomise, tootmise ning müügiga tegelev ettevõte Baltikumis.

29 aastat tagasi alustasime vaikselt kahe õmblusmasina taga nokitsemist – nii konstruktori, õmbleja kui disaineri rolli täitsid ema Reet ja tütar Kristel. Üsnapea liitus meie tiimiga esimene andekas õmbleja Vaike. Juba mõni aasta hiljem liitusid meiega õmblejad Anu ja Ülle, kes mõlemad ka tänasel päeval üle kahekümne aasta hiljem endiselt meie juures töötavad – uskumatu, kas pole? Nende kahe ning teiste kuldsete kätega õmblejate kätetööna valmivad Teie kodusid kaunistavad aknakatted.

 

 

 

Kui alustasime väikestes tagasihoidlikes ruumides, kus mahtusime töötama vaid pisikese tiimiga, siis mida aasta edasi seda suurematesse ruumidesse me laienesime ja oma meeskonda kasvatasime. Hetkel koosneb meie meeskond kaheteistkümnest ägedast liikmest, kelle kõigi ühisel jõul Teie elu- ja tööruumid uue stiilse ilme saavad.

Tekstiilkardinate valmistamisel kasutame üle maailma tekstiiltootjate kollektsioone. Kangaste valik ulatub põhjamaiselt kargetest lahendusest tõeliselt ekstravagantseteni pakkudes ka tehnilisi lahendusi. Kõik salongis olevad kangad on hoolikalt valitud meie disainerite poolt, et saaksime oma klientidele pakkuda stiilipuhtaid lahendusi ja professionaalses teostuses aknakatteid.

 

60 000+ akent kaunistatud
4000+ erinevat kangast
30 a. kogemust

Heategevusprojektid
ja meie roheline jalajälg

ico
  • Kodutunde saate raames oleme valmistanud ja paigaldanud abivajavate inimeste kodudesse uued aknakatted. Kodutunde projektiga käisime käsikäes selle saate algusaastatest kuni lõppemiseni.
  • SOS Lasteküla lapsed annavad tootmisel tekkinud kangajääkidele uue võimaluse meisterduste näol.
  • Erinevad käsitöö – ja huviringid ning lasteaiad meisterdavad kangajääkidest uusi ägedaid kunstiteoseid.
  • Kui ka Sina tead mõnda toredat lasteaeda või lahedad huviringi, kes rõõmsal meelel kangajääkidele uue võimaluse annaksid, anna meile julgelt teada!