KARDINAPUUD JA SIINID

ico

Kardinapuud

Riputussüsteemi valides on oluline lähtuda soovitud tulemusest. Kardinapuude ja siinidega annab lõputult mängida ning erilisi lahendusi luua. Kõik oleneb ruumi interjöörist, maitseelistusest, funktsionaalsusest ja kangavalikust.

Aegumatuks klassikaks on torupuud mille materjalist sõltuvalt on võimalik toale anda täiesti uus ilme. Eelistades klassikalist metallist torupuud, lisades otstesse swarovski kristallid ning kasutades kangana luksuslikku sametit saavutame elegantse tulemuse. Valides aga torupuule põnevad disainotsad ning kasutades kangana õhulist tülli, sobituvad need imehästi aga modernsesse koju.

Kardinapuu külge on võimalik kinnitada nii raskeid mahulisi külgkardinaid kui väga õhukesi ja kergeid tüllkardinaid. Soovides ühe akna ette nii tülle, kui külgkardinaid saame paigaldada ka kaks erineva suurusega torupuud. Esimestel puudel liiguvad külgkardinad ning tagumistel õhulised tüllid – nii saavutame tulemuse, kus kaks erinevat kangast ei hakka liigutamisel üksteist segama.

Lisaks kardinapuudele ning muudele riputussüsteemidele pakume ka juurdesobivaid lisatarvikuid – kardinavardad, rõngad, klambrid, kinnitused jms. Paigaldame kõiki meie poolt pakutavaid riputussüsteeme.

Värvitud alumiiniumsiinid

Riputussüsteemi valides on oluline lähtuda soovitud tulemusest. Kardinapuude ja siinidega annab lõputult mängida ning erilisi lahendusi luua. Kõik oleneb ruumi interjöörist, maitseelistusest, funktsionaalsusest ja kangavalikust

Alternatiiviks kardinapuule pakume värvitud alumiiniumsiine, mis on tänapäeval üheks populaarseimaks valikuks nende laia kasutusvõimaluse tõttu. Siine on võimalik paigaldad nii lakke, seina kui niššide või karniiside taha. Siinide eelistatuimateks värvideks on klassikaline valge ja stiilne must. Kes soovib aga midagi veel erilisemat, siis valikus on ka kuldsed, hõbedased ning pronksikarva siinid. Pakume nii kitsama kui laiema profiiliga siine, nöörjuhtimisega või mootoriga.

Alumiiniumsiinidele on painutustega lihtne anda soovitud kuju ning on asendamatud nurgaga akende katmisel või olukorras, kus siin soovitakse lõpetada paindega. Akende laius ei oma siinikohal tähtsust – siine on võimalik paigaldada lõpmata pikkuses. Kuni 6m siinid saab toota ühes tükis, soovides pikemat siini tuleb siin komplekteerida mitmest tükist. Paigaldades on vahekoht peaaegu märkamatu.

Alumiiniumsiinile mõeldud kardinad õmbleme selliselt, et siini ennast ei jääks näha. Soovides disainelemendina rõhutada värvilist siini, õmbleme kardinad vastavale kardinapaelale, et rippudes jääksid need siini alla.

Alumiiniumsiinid nöörliuguritega

Nöörliuguritega siinid on kõige populaarsemaks valikuks nii suurte kui väikeste akende ees. Liugurite täpne asetus võimaldab kardinal hoida fikseeritud asendit ning imekauneid põrandani lainetevaid volte. Ülaservas fikseeritud voldid hoiavad kardinat paigal ka ette ja eest ära liigutamisel, mis laseb teil unustada pideva sättimise.

Lisaks uudsele väljanägemisele on neid kergem hooldada ja pesta. Eemaldades kardina liuguritelt jääb alles sirge riie ilma ühegi krooketa – neid on imelihtne triikida. Uudne lahendus sobib suurepäraselt katma üleni klaasist seina.

Tarrasiinid

Ülaosade kinnitamiseks pakume värvitud alumiiniumist tarrasiine, kus siini esikülg on kaetud kareda tarrapaelaga. Selline siin võimaldab kardina lihtsa kinnitamise ja allavõtmise ning peidab siini täielikult.

Tarrasiinile on võimalik õmmelda soovitud kangast kate, et siinile omanäoline värvilahendus anda. Tihti kasutame siinile õmmelduid katteid disainelemendina.

Lisaks kardinapuudele ning muudele riputussüsteemidele pakume ka juurdesobivaid lisatarvikuid – kardinavardad, rõngad, klambrid, kinnitused jms.

Paigaldame kõiki meie poolt pakutavaid riputussüsteeme.