Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele täiseenust mõõtmisest paigalduseni

ico Teenused
star

Disaineri teenus

Tuhandete võimaluste, ideede ja kangaste seast võib olla keeruline leida just see õige lahendus millest unistanud oled. Meie disainerid lähenevad igale kliendile personaalselt ning suunavad Sind õigetele valikutele. Pakume võimalust nii disaineri visiidiks koos mõõtmisteenusega, kui kohapealseks konsultatsiooniks.

Kardina kalkulaator

Täiesti uue lahendusena kardinamaailmas pakume võimalust tellida täpselt enda mõõtude järgi sobilikud kardinad ilma kodust lahkumata. See on imelihtne ning hoiab kokku Teie väärtuslikku aega. Sisestades vajalikud mõõdud, valides sobilikud kangad ning kardinaliigi on uued kardinad juba peagi Teie kodu või kontorit kaunistamas.
Juhime tähelepanu, et kardina kalkulaatoris on saadaval meie basic kangaste kollektsioon – soovides erilist disainlahendust soovitame konsulteerida meie disaineritega.

star

star

Õmblemine

Kõik meie poolt pakutavad tekstiilkardinad on valmistatud Eestis meie õmblejannadest naiskonna poolt kellel on rohkem, kui 20 aastane kardinate õmblemise kogemus. Pakume nii tekstiilkardinate kui muu kodutekstiili õmblemise teenust. Lisaks kardinatele valmistame ilupatju, padja,- voodi- ja toolikatteid kui laudlinu.

Paigaldamine

Pakume paigaldusteenust kõikidele meie poolt valmistatud aknakatetele ning kardinasüsteemidele. Üldjuhul sisaldub see teenus juba meie poolt tehtud pakkumises ning hoiab kokku Teie aega. Soovides ise kardinasüsteeme paigaldada vaata meie paigaldusjuhendit.

star

star

Kardinate hooldus

Kuigi enamik kvaliteetseid kangaid, mis on toodetud kardinate valmistamiseks ja on spetsiaalse töötlusega lihtsustades nende hooldamist on siiski äärmiselt oluline tekstiilkardinaid õigesti hooldada vastavalt hooldusjuhendile.

Anname siinkohal nõuandeid ja juba läbiproovitud näpunäiteid kaasa, kuid pakume ka puhastusteenust meie poolt valmistatud kardinatele. Tuleme teile koju või kontorisse, võtame puhastust vajavad aknakatted alla ning hiljem paigaldame ka uuesti tagasi ette. Teil on võimalus ka ise kardinad meile salongi tuua ning peale puhastusteenust nendele järgi tulla.

Teenused

star

Kardinate allavõtmine

Väikesed aknad kuni 3m 20€ aken
Suured aknad üle 3m iga järgnev meeter 5€

Kardinate ülespanek

Väikesed aknad kuni 3m 17€ aken
Suured aknad üle 3m 28€

Puhastusteenus

Tüllid, päevakardinad 24€ kilo
Külgkardinad, pimendused 17€ kilo
Roomakardin 15€/m2

Transport

Tallinna piires 25€

Tellingute paigaldus

Kardinate kõrgus suurem, kui 4m 180€

Sulge