Kuidas käib kardinate tellimine?

ico

Soovid tellida uusi kardinaid koju, kontorisse või hoopis maa majja aga ei tea millest alustada või kuidas see protsess välja näeb? Kardinate tellimine on imelihtne olenemata sellest kuhu on uute kardinate soov.

Disaineri teenus

Tuhandete võimaluste, ideede ja kangaste seast võib olla keeruline leida just see õige lahendus millest unistanud oled. Meie disainerid lähenevad igale kliendile personaalselt ning suunavad Sind õigetele valikutele. Kuidas see protsess täpselt välja näeb?

Personaalne lähenemine

ico 1

Esmalt tuleb disainer teile külla, selgitab välja Teie vajadused ning võtab vajalikud mõõdud. Miks on vajaduste välja selgitamine niivõrd oluline? Teades, kas soovite aknakatteid funktsionaalsel või dekoratiivsel eesmärgil muudab see nii kangaste, kui disainlahenduste valikut suurel määral ning disainer saab koheselt omapoolseid soovitusi jagada.

Disainlahenduste välja töötamine

ico 2

Salongis ootab Teid disainer jooniste ja ideedega. Näitame teile kõige paremini sobivaid kangaid just Teie kodu või kontori sisekujundust arvesse võttes. Koos jõuame parima lahenduseni.

Õmblemine

ico 3

Kui disainlahendus ja kangad on välja valitud hakkavad meie õmblejad aknakatteid valmistama. Tellimuse aeg on kuni neli nädalat – ideede kinnitamisest paigalduseni. Valides kohapealsed kangad on võimalik tellimuse aega lühendada.

Paigaldamine

ico 4

Kardinate valmides võtame teiega ühendust, et kokku leppida aeg paigalduseks. Soovikorral saate paigalduse ka ise teostada.

Tean täpselt mida soovin

Teades juba oma soove on kardinaid võimalik tellida ka ilma disaineriteenust kasutama. Selleks on Sul kolm erinevat võimalust - kasutades meie kardinakalkulaatorit, tulles meile salongi külla või vormistades oma tellimus e-maili teel.

Kardinakalkulaator

ico 1

Kardinakalkulaator on suurepärane võimalus tellida kodust lahkumata endale uued tekstiilist aknakatted. Vaid mõne lihtsa sammuga on tellimus vormistatud ja juba peagi kaunistavad uued kardinad teie aknaid. Juhime tähelepanu sellele, et kardina kalkulaatoris on kangaste valikuna saadaval meie basic kollektsioon.

Tulles meile külla

ico 2

Broneerides aja meie disaineri juurde saame teie visiooni ellu viia ka salongis kohapeal. Selleks on vajalik teha akendest fotod, võtta vajalikud mõõdud ning leppida aeg disaineri vastuvõtuks. Alati on võimalus meid külastada ja salongis uudistada ka ilma eelbroneeringuta.

Vormistades tellimus
e-posti teel

ico 3

Saates akendest fotod, vajalikud mõõdud ning oma ideed, saame kogu tellimuse vormistada email teel.