Ei tea täpselt, mida soovite? Millised on võimalikud variandid? Kuidas mõõta?

 

Meie ettevõttes ootavad Teid kogemusega professionaalid, kes teevad Teie valikud lihtsaks. Tuhandete kangaste seas ise orienteeruda on küllalt keeruline.

Sadu kodusid kaunistanud disainer näeb ära Teie interjööri ning teades kangaste valikut, leiab Teile kõige sobivama variandi, stiili ning kardina mudeli.

 

Kõigepealt tuleb ta koju, võtab kõik vajalikud mõõdud ning kuulab Teie soove. Peale jooniste ja pakkumise valmimist kutsutakse Teid salongi ning selgitatakse valikuid. Samuti näidatakse kangad ning vajadusel tehakse kohendused. Sobivusel sõlmitakse leping, mis tavaliselt sisaldab ka paigaldusteenust, ning kardinad antaksegi töösse!

 

Nii lihtne kõik ongi, vaja on vaid aeg kokku leppida! Helista 6 613 676 või kirjuta meilile info@kardinad.ee 

Disaineri koduvisiit koos mõõtmise, jooniste ning pakkumise tegemisega maksab linna piires vaid  €20. Kaugemale sõites küsige hinda! Disaineri tehtud jooniseid me ei väljasta.


Kui olete aga ise enda soovides täiesti kindel ning võtate väga täpsed mõõdud, saame ka kohapeal Teie visiooni ellu viia. Selleks oleks hea teha ka fotod (võib eelnevalt meilile saata), võtta kaasa mõõdud ning disaineriga aeg kokku leppida.

Siis saab ta Teile salongis sobivad kangad leida ning pakkumise koostada. Selline disaineri teenus on täiesti TASUTA!

 

Kolmas võimalus on kogu tellimus vormistada meili teel. Saadate nii mõõdud kui pildid meile, disainer vaatab üle ning saadab meili teel ka pakkumise vastu. Sobivusel saadame Teile lepingu ning peale ettemaksu tasumist läheb tellimus töösse! Ka selline teenus on täiesti TASUTA!