Paneelkardinad on hea lahendus minimalistlikku, modernsemasse interjööri. Kardinaid saab kasutada erinevatel eesmärkidel – privaatsuse tagamiseks, valguse reguleerimiseks või efektseks detailiks toas.  

 

Paneelkardinad kinnitatakse tarrapaelaga süsteemile (3-4-5 reaga). Liigutamiseks kasutatakse kas mootorsüsteemi või tõmbevarrast – neid pakume erinevaid (läbipaistvad, puidust, metallist). Liigutada võib ka käsitsi tõmmates.

Paneeli alläärde on peidetud raskuslatt, mis tagab korrektse vormi. Paneelkardinaid saab õmmelda ka siinidele või torupuudele, kuid sel juhul on liigutamine veidi keerulisem. Paneeli laius on tavaliselt 60-80cm, kuid vajadusel saab teha nii kitsamaid kui laiemaid. See oleneb juba kangast ja väga laia paneeli puhul on oht, et kangas hakkab keskelt halvasti hoidma.  

 

Kangavalik paneelkardinatele on väga suur – õmmelda võib mitmest kangast kokku, moodustades erinevaid mustreid; kasutada võib ühest kollektsioonist erinevaid mustreid ja värve; samuti on olemas spetsiaalsed paneelidele mõeldud kangad tikanditega. Olenevalt ruumist leiab disainer Teile sobiva lahenduse.