Torupuud

 

Pakume suures valikus kardinapuid ja tarvikuid. Väga erinevad kollektsioonid, kust leiab sobiva lahenduse igale maitsele ja interjöörile.

Torupuud on väga kvaliteetsed, toome neid ise maale tipptootjatelt Hispaanias.

Võimalik on valida puidust, metallist kui ka uudsete ja modernsete läbipaistvate torupuude vahel.

Otste valik on samuti väga lai – lähiajal on lisandunud Swarovsky kristallidega otsad, mis kaunistavad luksuslikumat kodu.

Torupuud komplekteerime täpselt vastavalt Teie vajadusele.  

 

Siinid

 

Kõige lihtsam ja praktilisem valik kardinate riputamiseks. Siine pakume samuti laias valikus – lisaks valgele on lisandunud ka mitmed teised värvid (hõbe, kuld, pronks, pruun ja must). Samuti on olemas erineva kujuga siine – kandilised, ümmargused, pealt ümarad jne.

Igaüks leiab endale sobiva variandi. Pakume ka siine, mis jätavad torupuu mulje.

Ülaosade kinnitamiseks pakume tarrasiine, kus siini esiküljel on kare tarra. See võimaldab kardina lihtsa kinnitamise ja allavõtmise. Samuti peidab see siini enda ära, nii et ainult kardin paistab.

Kardinad õmmeldakse kõik nii, et siin ise jääb peidetud. Ainult juhul, kui kardinad on külgedele tõmmatud, on siini näha. Üldjuhul on laed kõik valged, nii et silma see paistma ei jää. Kes aga tahab just siini rõhutada, saab valida kas värvilise siini või lasta kardinad õmmelda spetsiaalsele krouspaelale, mis jätab kardinad rippuma siini alla.  

 

Kõiki süsteeme soovi korral ka paigaldame.